ZAVRŠETAK PROJEKTA “NAŠA MALA KNJIŽNICA”

Završile su čitateljske avanture ovogodišnjeg međunarodnog projekta “Naša mala knjižnica”.

Učenici produženog boravka upoznali su nove junake, nove priče i avanture, zabavili se uz rješavanje zadataka u kreativnim knjižicama te sudjelovali u nagradnim zadatcima.

Ovogodišnji ciklus projekta je gotov te je školska knjižničarka podijelila učenicima  zahvalnice za sudjelovanje u projektu.

Our Mission & Vision

Pd početka školske godine u školi se provodi projekt „produženi boravak“ za učenike 1. – 4. razreda, a koji vodi učiteljica Josipa Tauš Vidić. Produženi boravak omogućuje učenicima boravak u školi do 17:00 sati, a već sada se upisalo 20 učenika. Sredstva za rad učiteljice osigurala je u svom proračunu Općina Kaptol.

Voditeljica

Od početka školske godine u školi se provodi projekt „produženi boravak“ za učenike 1. – 4. razreda, a koji vodi učiteljica Josipa Tauš Vidić

Inforamcije

Produženi boravak omogućuje učenicima boravak u školi do 17:00 sati