preskoči na sadržaj
Školska natjecanja 2013. godine

NATJECANJE IZ MATEMATIKE, 17. siječnja 2013.

                   

 

Natjecatelji
 
4. razredi        5. razredi 6. razredi     7. razredi    8. razredi
Barić, Anto Pejanović, Patricija (županijsko) Božić, Gabrijela Filipović, Vjekoslav Maks(županijsko) Manović, Ivan (županijsko)
Ciganović, Oliver Ivanešić, Lea (županijsko) Andrijević, Ana Mijoković, Veronika Mutić, Anamarija (županijsko)
Ivanešić, Mateo Matešić, Marta Volaš, Gabrijel Bobonja, Amanda Lovrić, Emanuel (županijsko)
Kmetić, Gabrijel Mandić, Marija Ivanković, Valentin Ljevar, Marta Zrnčić, Filip
Kopunić, Ines Milobara, Bruno Domić, Lucija Davidović, Ilija Marić, Lucija
Mutić, Saša Marčinković, Leon Guzanović, Matej Pavić, Danijela Stracenski, Danijel
Vuković, Lorena Andrijević, Mihaela   Došen, Leona Kljajić, Marko
Tomić, Bruno Čosić, Mihael   Bošković, Matej Kopunić, Tamara
  Zeba, Milana   Marijanović, Martin Đurčević, Ema
  Ištvanić, Nikola      
  Lovrić, Lorena      
  Marković, Renato      
  Čolić, Katarina      
  Kuzman, Marko      
  Jicha, Paula      

 


NATJECANJE IZ VJERONAUKA -

VJERONAUČNA OLIMPIJADA,18. siječnja 2013.    

 

Natjecatelji
 
                       7. razredi
 8. razredi
Mišić, Lucia (županijsko) Marić, Lucija (županijsko)
Tušek, Tea Marinac, Ana Maria (županijsko)
Svoboda, Ana Puljašević, Manuela
Mikolčić, Nikolina (županijsko) Kopunić, Tamara

 


NATJECANJE IZ INFORMATIKE, 21. siječnja 2013.

 

Natjecatelji - kategorija Algoritmi
 
                 7. razredi
Filipović, Vjekoslav Maks
Bošković, Matej
Marijanović, Martin
Novak, Valentin

   Natjecatelji - kategorija

     Osnove informatike

      6. razredi         7. razredi
Preisler, Anamarija Novak, Valentin
Ivanković, Valentin Bošković, Matej
Guzanović, Matej Iličić, Marin
Prkačin, Mario Tomić, Melita
  Andrijević, Mateja
  Marijanović, Martin
  Augustinović, Katarina
  Ivanović, Marko
  Mikić, Ivan

                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 


NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA, 22. siječnja 2013.

 

Natjecatelji
 
                       8. razredi
Marić, Lucija
Mutić, Anamarija

 


NATJECANJE IZ FIZIKE, 23. siječnja 2013.

 

Natjecatelji
 
                      8. razredi
Stracenski, Danijel (županijsko)
Zrnčić, Filip (županijsko)

 


NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA, 4. veljače 2013.

 

Natjecatelji

8. razredi
Zrnčić, Filip
Luchein, Lucija
Manović, Ivan
Andrijević, Ivan
Šnajder, Marko

 


NATJECANJE IZ POVIJESTI, 6. veljače 2013.

 

Natjecatelji

7. razredi 8. razredi
Bobonja, Amanda (županijsko) Đurčević, Ema (županijsko)
Pavić, Danijela Stracenski, Danijel
Juranović, Marijela Kopunić, Tamara
Ciganović, Patrik Lovrić, Emanuel
Mikić, Ivan  
Bošković, Matej  

 


NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE, 7. veljače 2013.

 

Natjecatelji

5. razredi 7. razredi 8. razredi
Mandić, Marija (županijsko) Mikolčić, Nikolina Stracenski, Danijel (županijsko)
Lovrić, Lorena Davidović, Ilija  
Čosić, Mihael Bobonja, Amanda  
Andrijević, Mihaela Ciganović, Patrik  
Milobara, Bruno Filipović, Vjekoslav Maks  
Pejanović, Patricija Svoboda, Ana  
Kuzman, Marko Mišić, Lucia  
Kaurinović, Ivona Novak, Valentin  
Denon, Doris Tušek, Tea  
Marčinković, Leon    
Barić, Ivan    

 


NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA, 8. veljače 2013.

 

Natjecatelji

7. razredi 8. razredi
Mikolčić, Nikolina (županijsko) Marić, Lucija (županijsko)
Bobonja, Amanda Lovrić, Emanuel
Ljevar, Marta Stracenski, Danijel
Mijoković, Veronika  

 


NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA, 13. veljače 2013.

 

Natjecatelji

6. razredi 7. razredi 8. razredi
Manović, Mihael Novak, Valentin Kljajić, Marko
Marijanović, Marko Bošković, Matej Jelušić, Alen
Prkačin, Mario Juranović, Antonio Vidović, Kristijan
Marijanović, Ante Marijanović, Martin  
Čakalić, Mihael Augustinović, Katarina  
Đeker, Gabrijel Davidović, Ilija  

 


NATJECANJE IZ KEMIJE, 13. veljače 2013.

 

Natjecatelji

7. razredi 8. razredi
Filipović, Vjekoslav Maks Lovrić, Emanuel (županijsko)
Bobonja, Amanda Marić, Lucija
Ljevar, Marta Zrnčić, Filip
Pavić, Danijela Kopunić, Tamara

 


NATJECANJE IZ BIOLOGIJE, 14. veljače 2013.

 

Natjecatelji

7. razredi 8. razredi
Bobonja, Amanda (županijsko) Stracenski, Danijel (županijsko)
Svoboda, Ana Ivanešić, Rahela
Mišić, Lucia Tafra, Tabita
Augustinović, Katarina Čakalić, Kristina
Faltinek, Elizabeta Iličić, Daria
Davidović, Ilija Marinac, Ana-Maria
Filipović, Vjekoslav Maks Sadilek, Josipa
  Đurčević, Ema
  Petrušić, Ruža
  Novinc, Hana
  Svoboda, Antonija
  Luchein, Lucija
  Kunkera, Domina
  Vidić, Marija

 


          Kad zvoni??

   


Anketa
Sviđa li ti se što naša škola koristi e-Dnevnik?






Tražilica



Kalendar
« Siječanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Posjetite...


Više o...

Portal za škole
Zanimljivosti
03.01.2020. 12:56
Započeo CARNET-ov Erasmus+ projekt “DOTS”
U CARNET-ovim prostorijama, 2. i 3. prosinca 2019. godine, održan je početni (kick-off) sastanak Erasmus+ projekta pod nazivom “DOTS – Development of transversal skills in STEM”.

19.12.2019. 09:38
U sklopu programa e-Škole isporučeno 26 350 prijenosnih računala
U više od 1200 škola diljem Hrvatske CARNET je isporučio 26 350 prijenosnih računala za učitelje i nastavnike u sklopu programa e-Škole.

16.12.2019. 09:41
Održan završni skup projekta CRISS (Obzor2020) na Kreti
U sklopu projekta CRISS, 14. studenog 2019. održan je završni simpozij o usvajanju digitalne kompetencije – Symposium on Acquiring Digital Competence in the classroom: the experience of primary and secondary schools in Europe u Heraklionu, na Kreti.


Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 1. 2010.

Ukupno: 196668
Ovaj mjesec: 803
Ovaj tjedan: 295
Danas: 39




preskoči na navigaciju